пʼятниця, 23 жовтня 2009 р.

Настанови кандидатам у Президенти України


              Ситуація така: в Україні діє Громадська рада з питань ІКТ, і вона була створена ще у 2005 році. Ця Рада являє собою об’єднання громадських організацій та підприємницьких асоціацій, які поставили собі за мету  формувати узгоджену громадську позицію щодо розбудови інформаційного суспільства в Україні. 

Так, завдяки спільним зусиллям представників громадянського суспільства, зокрема Консультативної ради з питань інформатизації при Верховній Ради, і народних депутатів була розроблена та прийнята національна стратегія побудови інформаційного суспільства — закон Україні «Про Основні засади розвитку інформаційного суспільства в Україні на 2007-2015 роки». Цим Законом встановлені основні стратегічні цілі розвитку інформаційного суспільства в Україні.

Тим не менше, незважаючи на наявність документів вищого державного рівня, стан розбудови інформаційного суспільства в Україні не відповідає її потенціалу та можливостям. 

16 жовтня 2009 року вийшли з друку  Настанови кандидатам у Президенти України «Про невідкладні заходи щодо розвитку інформаційного суспільства в Україні».

Представники галузі ІКТ запропонували всім кандидатам на посаду Президента України взяти на озброєння у своїй політичній діяльності цінності, ідеї та інструменти інформаційного суспільства та звернулися до можливих майбутніх лідерів країни з пропозицією використати фаховий досвід, викладений в цій колективній праці, задекларувати тези документу у своїх програмах та взяти участь у публічному обговоренні з громадськістю цих питань.

З цим документом можна ознайомитись за посиланням http://ict-forum.org.ua/report

Зовсім недалекий час тепер покаже на скільки до цього всього будуть "чутливими" кандидати .

http://ict-forum.org.ua/ Заходьте на сайт Ради, знайомтесь/долучайтесь до її діяльності


Немає коментарів:

Дописати коментар