четвер, 29 жовтня 2009 р.

Вчимось розповідати про Парламент.


Скопіювала сюди оголошення про досить цікавий тренінг. Журналісти, гляньте!

Семінар „Парламентські комунікації для журналістів та співробітників апарату парламенту”

Вестмінстерська фундація за демократію у співпраці з Thomson Reuters Foundation та Могилянською Школою Журналістики запрошують вас взяти участь у семінарі „Парламентські комунікації для журналістів та співробітників апарату парламенту”. Семінар відбудеться з 2 по 6 листопада 2009 року у рамках проекту Вестмінстерського консорціуму „Зміцнення парламентів та демократії”.

Навчальний курс триває 5 днів та передбачає опанування теоретичної інформації і практичних комунікаційних навичок. По завершенню курсу 15 учасників семінару вмітимуть писати чіткі, лаконічні та об’єктивні повідомлення, що стосуються парламентських процедур, нагляду та бюджетних питань, а також краще розумітимуть специфіку співпраці ЗМІ та парламентських комунікаторів.

Викладач: Кіт Стаффорд, фінансовий журналіст та консультант. Працював з агентством новин Reuters у Гонконзі, Токіо, Москві та Вашингтоні. Проводив тренінги та надавав консультації у більш ніж 30 країнах. Працює заступником головного редактора та тренером з журналістики у службі Олімпійських Новин (Турін 2006, Пекін 2008, Ванкувер 2010).
Асистент викладача: Тетяна Локоть, викладач Могилянської Школи Журналістики, тренер з журналістики.

Запрошуємо до участі у семінарі журналістів українських ЗМІ, які висвітлюють роботу парламенту, а також співробітників апарату парламенту, які працюють зі ЗМІ. Якщо ви зацікавлені і хочете взяти участь у семінарі, вам треба подати наступні документи:

1. Аплікаційну форму.
2. Коротку біографію (до 250 слів) або CV (резюме).

3. Два свіжих приклади ваших матеріалів, які стосуються тематики курсу. Матеріали можуть бути публікаціями або прикладами теле- чи радіоматеріалів на дисках.

п.с. Зацікавило? - аплікаційну форму завантажуйте тут

http://j-school.kiev.ua/blog/Reuters_Westminster_10.2009/

Немає коментарів:

Дописати коментар