вівторок, 27 жовтня 2009 р.

Educamp 2009 - що нового?


На цих вихідних, які щойно минули (24-25 числа), поки більшість тішилась перерві від робочих буднів і солоденько собі спала в суботу, і з ще більшим кайфом тішилась зайвій годині з суботи на неділю, - деяким "crazy" було не до цього всього розслабону! :)

               Тож такі люди з різних міст України - нарвані і спраглі до знань : "Що може Інтернет і що можу в ньому Я", під "чутким руководством" ГО "Інтернет ініціативи" зібрались поруч ст. метро Арсенальна під теплим і затишним дахом освітнього центру i-klass. :) В число таких нарваних на цих вихідних потрапила і я :) Тому про що - про що, а про Educamp 09 - зараз піде нешліфований мій суб'єктив! :)

           Одразу, як відкрився захід, в аудиторію слухачів чітко був донесений основний "меседж" організаторів: "Ми люди, які вірять що Інтернет у ХХІ столітті такий же важливий як і книга у ХІХ. "

          Так от -  за два дні роботи/ігор/обідів/навчання/гарячого чаю/, всі присутні на заході не просто переконались у вірності цих слів, не просто бачили на скільки реально запалені і горять цією темою самі ж організатори і тренери, - а й всі присутні учасники на тренінгу абсолютно перейнялись і прониклись всім, що було розказано і показано. Це підтверджує бодай той факт, що в кінці тренінгу на закритті, десь 95% присутніх заявили свою готовність на проведення аналогічного заходу у своїх містах !  :)

           Майже як декілька століть тому, готовність висловлювали "підкиданням шапок вгору" :) - 95% піднятих рук учасників організатори навіть десь зазнимкували і явно прибережуть собі таке фото замість анкет "зворотього зв'язку учасників"! :)

           Тож десятки регіональних громадських лідерів роз'їхались кожен до свого міста  з реально потужним потенціалом нових знань про найрізноманітніші способи використання технологій веб 2.0. І, як би там не було, але безслідним  це не залишиться. Все, що ми почули було корисно, важливо і таким, що користується ПОПИТОМ!

           Впізнали на фото свого знайомого? ;) :) Спостерігаєте за ним вже протягом тижня, а він собі там тихенько успішно сам користає з веб 2.0., а вам нічого не розказує????;) Так смикайте його за рукава! Самі долучайтесь до організації таких тренінгів у вашому місті і ВПЕРЕД!

КОРИСТАЙТЕ З ВЕБ 2.0. - поки воно до нас таке добре! :) ;)

 //фото за http://twitter.com/mecmaster; //

   (також див. http://educamp.com.ua/)

п.с. Учасники Educamp 2009? як настрій? ;) :)


Немає коментарів:

Дописати коментар