четвер, 12 листопада 2009 р.

KyivMediaCamp2009 з "кратеру" події (2)


От і в такому ритмі Red-Bull проходив весь MediaCamp! :)

За один день провести 32 дискусії на тему новітніх медіа, знаєте, - це не такий вже і "пустяк" :) Лише 5 хвилин на перерви, які витрачались для того, щоб перейти з однієї аудиторії в іншу, такий трафік на коридорах в чотири ряди теж багато про що говорить! :)

Але у такій насиченій програмі завжди  є свої плюси і мінуси. Мені, наприклад, у такому форматі "barcamp" в першу чергу не дуже сподобалось те, що він є чисто дискусійного характеру. Прийшли поговорили, обмінялись думками і розійшлись. Ніякого тобі навчального (прикладного) аспекту.. можливо варто було б  дискусії розбавити майстер-класами.. Над цим можна подумати.

Але з іншої сторони, є величезний жирний плюс навіть в цих (на перший погляд) звичайних "обговореннях". Була створена суперова можливість зібратись всім, хто цікавиться новітніми медіа і визначити основні тенденції їх розвитку.

На мій погляд цей кемп власне був таким: створив простір для людей, які змогли (пробігшись по більшості дискусій) не просто взнати щось нове для себе - а саме створити в своїй голові загальну картину СУТНОСТІ ОН-ЛАЙН МЕДІА станом на тепер! І саме це було СУПЕР!

:) Коротко по опису фоточок: 

Можете з них побачити як виглядали групи в дискусіях :)

Потім у перервах Internet Explorer проводив класний конкурс - хто на скільки вправний в пошуковику BING :) Переможець навіть отримав  класний приз - Windows 7 Ultimate :)

Також Social Media провели конкурс на найкраще побажання для Уанету :) Було повно побажань, але мені найбільш запам'яталось таке дуже власницьке, і тим же і кльове! - "Бажаю УАнету захопити всю планету!" :) Це реально було тим, що піднімало настрій!:)

Ввечері відбулось нагородження переможців конкурсу українських блогів Best Ukrainian Blog Awards 2009.

Закінчилось все "спуском пару" на вечірці. Танці, музика і просто суперові і веселі люди! :)

То була хороша субота! :) Дякую організаторам (ГО "Інтернет ініціативи") за класний кемп! :) Так тримати, і надалі ще краще! :)

Ще більше цікавої інфо шукайте тут

Група у facebook http://www.facebook.com/pages/MediaCamp-Kyiv/152433675940?ref=nf
http://mediacamp.org.ua

Автор фотографій Кирило Калугін (@lyncis)

Раптом що - задавайте питання, з радістю відповім! :)

Немає коментарів:

Дописати коментар