понеділок, 7 грудня 2009 р.

Впровадження е-документообігу: круглий стіл


Хто знає чим в ближчі дні буде займатись Інтернет Асоціація України (ІнАУ) спільно з Українським союзом промисловців та підприємців (УСПП)?? ;) Вони проведуть дуже важливий захід!- Круглий стіл «Питання впровадження в Україні електронного цифрового підпису та електронних цифрових ключів». 

Основна мета заходу – обговорення шляхів подальшого впровадження в Україні систем електронного документообігу, підтримка розвитку ринку електронного цифрового підпису та електронних цифрових ключів, забезпечення інформаційної безпеки, протидія монополізму у цій сфері, напрацювання пропозицій щодо вдосконалення відповідної нормативної бази.

Круглий стіл відбудеться в залі засідань УСПП (м. Київ, Хрещатик 34, 3 поверх) з 11:00 до 13:00 10 грудня. Реєстрація учасників починається о 10:00.

До участі у Круглому столі запрошуються учасники вітчизняного ринку електронного цифрового підпису та інформаційної безпеки, представники відповідних державних установ, професійних об’єднань, громадських організацій та ЗМІ.

З питань участі у круглому столі можна звертатися за тел. (044) 278-2925 або на e-mail dir @ inau.org.ua

Завантажуйте програму за ось цим лінком

http://www.inau.org.ua/ru.phtml

Немає коментарів:

Дописати коментар