пʼятниця, 18 грудня 2009 р.

"Інформаційне суспільство"; "Невідкладні заходи"; ВІДЕО!

Відомо, що Громадська рада з питань ІКТ,  розробила «Настанови кандидатам у Президенти України «Про невідкладні заходи щодо розвитку інформаційного суспільства в Україні», (про які у цьому блозі ми вже з Вами згадували раніше

Цей документ був направлений ВСІМ кандидатам на посаду Президента України для того, щоб Вони змогли ознайомитись з ним та задекларувати тези документу у своїх програмах;  та взяти участь у публічному обговоренні з громадськістю!

17 грудня ц.р. в Українському домі пройшов  Форум, на якому власне і обговорили  невідкладні заходи щодо розвитку інформаційного суспільства в Україні. 

Знаєте скільки кандидатів у Президенти України відгукнулись на запрошення ІКТ-громадськості до участі у Форумі???  - АЖ  2!! ..

Так що от такі у нас справи з усвідомленням необхідності розвитку інформаційного суспільства в Україні..

Ще один важливий момент!

За результатами аналізу програм кандидатів у Президенти з огляду на ступінь відображення в них проблематики інформаційного суспільства, - такі програми поділились на три категорії. 

"У дев’яти претендентів на найвищу посаду в країні - М.Бродського, О.Мороза, О.Пабата, В.Противсіха, С.Ратушняка, О.Рябоконя та П.Симоненко програми взагалі не містять положень, пов'язаних з ІКТ.

У А.Гриценко, О.Костенка, В.Литвина, С.Тігіпка, О.Тягнибока, В.Ющенка, В.Януковича та А.Яценюка програми мають положення, опосередковано пов'язані з ІКТ (застосовуються терміни сучасні технології, високі технології, інформаційний простір тощо).

І лише у трьох кандидатів – І.Богословської, Л.Супрун та Ю.Тимошенко програми мають положення з прямим посиланням на ІКТ, інформаційне суспільство тощо."

_________

Тим не менше Форум пройшов продуктивно! Участь у Форумі взяли представники професійних об’єднань у сфері ІКТ та громадських організацій, керівники відповідних державних установ та журналісти – всього понад 70 осіб. в Резолюції Форуму окреслено найближчі дії Громадської ради з питань ІКТ з впровадження Настанов.

Джерело http://www.civicua.org/news/view.html?q=1317678

п.с.

Відеозапис Форуму можна переглянути тут 

Резолюція Форуму , Матеріали Форуму

Немає коментарів:

Дописати коментар