четвер, 24 грудня 2009 р.

TWITTER-трансляція виборів - 2010

Набирає обертів ідея провести пряму Твіттер-трансляцію Виборів Президента України 2010р!!

Проект націлений на журналістів і медіа-активістів з 5 ключових регіонів - Одеса, Запоріжжя, Луганськ, Тернопіль, Житомир.

Додатково могли взяти участь кілька журналістів з АР Крим, Миколаївської, Херсонської, Івано-Франківської та Хмельницької областей

Кількість учасників - 16 х 5 ключових регіонів = 80 :) Проект реалізує Міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна».

Вже більше тижня в тестовому режимі працює сайт проекту - http://www.electua.org25 грудня 2009 року в Інформаційній агенції УНІАН  о 13:30 відбудеться презентація проекту «Нові медіа та вибори в регіонах: всеукраїнська Twitter-трансляція фінальної стадії президентських виборів в регіонах України». 

У рамках прес-конференції учасники оголосять спеціальні хеш-теги трансляції, за якою зможуть спостерігати усі користувачі мікроблогінгового сервісу Twitter.


Акредитація журналістів за телефоном +380672436355 або по e-mail osushytska@internews.ua, контактна особа - Ольга Сушицька.

п.с. Твіттер і справді сьогодні стає одним із надшвидких каналів передачі інформації. З власного досвіду - не можу назвати себе дуже активним користувачем цього мікроблогу, але і те умудряюсь про всі важливі події суспільного життя дізнаватись "найшвидше" саме звідти!

Тому це навіть без сумніву, що така трансляція перебігу виборчого процесу дозволить знімати всі "вершки" оперативної та первинної інформації про перебіг президентських виборів в регіонах України!

Дяка «Інтерньюз-Україна» за ідею! 

1 коментар: