пʼятниця, 15 січня 2010 р.

ElectionMiniCamp: ІТ і виборчий процес

Така новина: в Києві відбудеться ElectionMiniCamp - захід, який  має на меті зібрати найкращі практики залучення інтернет-технологій до виборчих та політичних процесів.

До участі в баркемпі запрошуються представники штабів кандидатів у президенти, автори політичних інтернет-проектів та активні інтернет-користувачі, які бажають працювати в цьому напрямку.

На відміну від країн Заходу, де інтернет-кампанії широко застосовуються у політичних процесах, в Україні ця методика лише починає розвиватися. Проте вже зараз можна окреслити коло людей, які, не відходячи від комп'ютера, можуть змобілізувати велику кількість людей на різного роду акції чи зустрічі, провести просвітницьку кампанію чи навіть вплинути на важливе рішення влади.

Проведення ElectionMiniCamp,  перш за все, має на меті дізнатися, як впливає інтернет на політиків, виборців, кандидатів, - де учасникам заходу в цьому допоможуть люди, які протягом останнього десятиліття займалися різного роду кампаніями в інтернеті.

Захід відбувається в рамках кампанії «Інтернет-мобілізація» (http://uamobili.com/) за підтримки Громадянської мережі ОПОРА (http://opora.org.ua/) та NED (http://www.ned.org/).

Коли??? -  30-го січня!

Щоб взяти участь у заході треба заповнити анкету учасника

Останній термін подання заявки – 27 січня.

З усіх питань звертайтеся:

Андрій Дутчак:

E-mail: juta@opora.org.ua

ICQ: 219478299

Skype: doctor_juta

Леся Харченко:

E-mail: punane.rebane@gmail.com

2 коментарі: