четвер, 8 квітня 2010 р.

Новинка! - відеодискусії від civickmu

Секретаріат Кабінету Міністрів не на жарт взявся дивувати цікавими спробами використовувати нові можливості мережі Інтернет! 

На сайті  "Громадянське суспільство і влада" нещодавно відкрили відеоблог "Дискусії про технології демократії".Зараз вже відкрито дві теми для обговорення - 

1) Громадський контроль та громадська експертиза

2) Проблемні питання створення громадських організацій

Загалом блог складається з коротких відеозвернень Наталії Дніпренко - Начальника Управління у зв'язках з громадськістю Секретаріату КМУ, в яких чітко формулюються теми до розгляду громадськістю, і до цієї дискусії можна долучитись через коментування відео (канал YouTube civickmu)

Глянем по статистиці YouTube. Перша відеодискусія була розпочата 13-го березня 2010. Станом на сьогодні - 301 перегляд ролику, 25 коментарів.

Щодо аудиторії, то це відео найбільш цікавим стало для жінок і чоловіків віком 35-44 роки, а також для чоловіків 25-34 р. (в мене щось не виходить цілісний скріншот зробити, надто маленький текст тоді :(  

Варто зауважити, що civickmu дуже уважно відстежує всі коментарі і дає на них відповіді!

Наступна відеодискусія була розпочата 29-го березня, і якщо там вже глянути по статистиці - то маємо станом на сьогодні 65 переглядів, і лише два коментарі. Популярність серед аудиторії - чоловіки (хлопці :) віку 13-17 років. Хм.. Висновок - потрібно зараз активніше про цю всю справу пиширити інформацію!

От такий короткий загальний опис.

І ще по змісту однієї з тем до обговорення. -

Підянто питання розробки стандарту прозорості органів влади.

Загалом (законодавчо) є визначений об'єм інформації, який має бути оприлюднений  органами влади. Але все ж цікавою є ідея/пропозиція доповнити/удосконалити такий "стандарт". Долучайтесь до дискусії!?

Немає коментарів:

Дописати коментар